neljapäev, 19. veebruar 2015

Lapsekandmisvideote filmimine

Pikalt plaanitud, kuid kiirete tegemiste kõrvalt, ühe kaamera juhtme kadumise tõttu ja sajal muul põhjusel kogu aeg edasi lükatud kandmisnõustamisevideote tegemine sai nüüd esmaspäeval lõpuks mingil moel "purki":)

Alguses tundus, et karta pole midagi. Kõik mis ma räägin ja teen on sadu kordi enne läbi räägitud ja tehtud - nüüd lihtsalt kaamera ees. Kui tegemiseks läks, siis oli ikka pisut keeruline:) Kus ikkagi seista, et kaamera vaateväljast vahepeal välja ei jalutaks. Seljaga kaamera poole olles kaob ka heli vahepeal ära või siis läheb kehvemaks. Hommikul vara ei olnud endal veel hääl lahti ja paar korda jooksis poole jutu pealt lihtsalt hääl kinni:) ja siis meenus hiljem, et see ja see asi jäi üldse rääkimata...:O

Ja no lapsed. Kõik kaameramehed/fotograafid räägivad, et kõige keerulisem on ikka loomade ja väikeste lastega:) No ei pruugi need väikesed tegelased, kes muidu iga päev linas harjunud olema, just siis üldse linas tahta olla. Kuskil on keegi suure kaameraga, kuskile on riputatud suur peegeldav lapakas ja üldse on harjumuspärane ruum täiesti ümber tõstetud ja vajaks suuremat uudistamist:) Loodetavasti saavad tehtud klipid aga varsti valmis ja pöidlad pihus, et suudan neid ise ka vaadata, ilma soovita toast minema joosta :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar