neljapäev, 26. märts 2015

VIDEO: Esimene põhivõte. Kuidas siduda vastsündinut pika linaga kõhule.

Need videod on sellest esimesest ja põhilisest sidumisvõttest.

Sobib alates sünnist - kui raatsid oma beebi pärast esimest imetamist linasse panna, siis palun väga :)

Vaata, et sidus oleks piisavalt tihke, piisavalt kõrge (ilma vaevata lapsele musi pealaele), et lapse pepu ei ole allpool enda naba. Nii väldid liigset koormust enda õlgadele ja alaseljale. Lisaks võib liiga lõdvalt seotud linas laps end ebakindlalt tunda. Vastsündinuga seda ei juhtu aga veidi suurem laps võib liiga madalale sidudes istumisele ette jääda. Kui sa ei taha kogu aeg püsti seista, siis seo laps õigele kõrgusele.

Suurem laps (2-3 aastane nt) võib (naba reeglit silmas pidades) selles siduses oma peaga kandja vaateväljale ette jääda. Ometi kasutan just talvisel ajal ka ise seda sidust oma kahesega. Ei ole ta mingi väike lillehaldjas aga veel näen üle ta pea ise ringi vaadata. Talvisel ajal just selle pärast, et mul on mugavam siduda teda endale mantli alla ette ja mitte mantli peale puusale. Suvel kui riideid vähem seljas ja libe ei ole, liigub ta jälle puusale või seljale.

Inglise keelses maailmas tuntud kui FWCC (front wrap cross carry), eesti keeles topeltristiga smokivöö (aga seda nimetust teavad reaalselt vähesed).Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar