laupäev, 23. aprill 2016

Loeng: Lähedussuhe ja lapsekandmine.


10.mail kell 11.00 on taas võimalus tulla loengusse.

Kas tunned, et linas lapsekandmine võiks olla sinu jaoks aga kuidagi ikkagi on ebamugav ja/või laps protestib ning sõbrannadelt on tulnud igasugust tagasisidet?

Loeng sisaldab teoreetilist osa lapsekandmisest täna kui ka ajaloos, räägime, kuidas lapsekandmisel tekkinud lähedus mõjutab positiivselt lapse psüühilist ja füüsilist arengut. Õpime elusuuruses nukkudega lapse õiget kandmist, lisaks räägime, kuidas ennast ja last riietada nii, et kõigil mõnus ja hea oleks. 

Oodatud on nii beebiootel pered, kui ka lapsevanemad pisikeste beebidega ning ka neid, kes tüdinud oma suurema lapse tassimist ning sooviks teda elegantselt puusale või selga siduda. :)

Loengu tasu: 10€
Huvilistel palun registreerida: villapai@villapai.ee
Asukoht: City Yoga stuudio aadressil Niine 11 / 4. korrus

Beebid vajavad lähedust ja puudutusi samamoodi nagu nad vajavad süüa ja soojust. Kui beebi aju ei ole üle külvatud stressihormoonidest, vaid ta saab vaikses rahulikus olekus jälgida, õpib ta oma ümbritsevast elust rohkem. Ema või isa turvalises süles saab maailma uudistada seda kartmata. Kõikides endale uutes olukordades saab laps jälgida kandjat ja õppida tema reaktsioonide järgi ise asjadele reageerima - aia tagant paistva koera haukumine ei ehmata isa. Blenderi häält ema ei karda :) neid pisikesi asju, mida beebil õppida on igas päevas sadu. Lisaks positiivsele mõjule beebi ajule on lapsekandmine hea ka beebi lihaskonnale ja selle motoorsele arengule. Ema või isa keha vastas liikudes liigutab laps lihaseid, mida ta veel tekil või voodis lamades ei liiguta. Areneb tema enda kehahoiak.

Olete oodatud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar